Siedziba Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Sączu
Widok na miasto. Rzeka Kamienica
Ruiny zamku - Baszta Kowalska
previous arrow
next arrow
 

Warsztaty z elementów w poszukiwaniu pracy – praktyczne zajęcia terenowe

logo2009-2015Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu w bieżącym tygodniu organizuje odbiór odpowiednich strojów do rozmowy kwalifikacyjnej, które zostały wybrane przez 42 Uczestników Projektu podczas praktycznych zajęć terenowych przeprowadzonych w ramach „Warsztatów z elementów w poszukiwaniu pracy” w dniach 23, 24, 25 czerwiec w ramach projektu systemowego „Twoja AKTYWNOŚĆ szansą na sukces!”.

Strój do rozmowy kwalifikacyjnej dla Uczestniczek Projektu zawiera 3 częściową garsonkę, która składa się z marynarki/żakietu, spódnicy i spodni. Do garsonki dodawana jest bluzka, jak i pokrowiec. Natomiast strój do rozmowy kwalifikacyjnej dla Uczestników Projektu zawiera 3 częściowy garnitur, który składa się z marynarki, kamizelki i spodni. Do garnituru dodawana jest koszula z krawatem, jak i pokrowiec. Do garsonek i garniturów zostały też zamówione i zakupione plakietki z logotypami, które promują Unię Europejską – Europejski Fundusz Społeczny, jak i sam projekt systemowy „Twoja AKTYWNOŚĆ szansą na sukces!”. Brak odpowiedniego stroju do rozmowy kwalifikacyjnej był spowodowany ciężką sytuacją materialno-bytową Uczestników Projektu. Pomimo konieczności jego posiadania nie byli w stanie sami go zakupić.

Wydawanie strojów do rozmowy kwalifikacyjnej zorganizowane po zakończeniu praktycznych zajęć terenowych przeprowadzonych w ramach szkolenia „Warsztaty z elementów w poszukiwaniu pracy” będzie prowadzone w sądeckim sklepie odzieżowym, który złożył najkorzystniejszą ofertę cenową i zrealizował zamówienie zgodnie z wybranymi rozmiarami przez Uczestników Projektu.

Przewiń do góry
Skip to content