Siedziba Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Sączu
Widok na miasto. Rzeka Kamienica
Ruiny zamku - Baszta Kowalska
previous arrow
next arrow
 

Spotkanie promocyjno – informacyjne

logo2009-2015

W dniu 28 kwietnia 2009 r. w jednej z sal Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży „KANA” odbyło się spotkanie promocyjno – informacyjne dla Uczestników Projektu „Twoja AKTYWNOŚĆ szansą na sukces!”.

Na spotkaniu był obecny Zespół Projektowy, składający się z Kierownika Projektu i Asystenta Kierownika Projektu oraz personel zajmujący się aktywną integracją, składający się ze Specjalisty Pracy Socjalnej i Pracownika Socjalnego.

W trakcie spotkania omówiono harmonogram wynikający z podpisanych kontraktów socjalnych z 42 Uczestnikami Projektu. Następnie przedstawiono zakres tematyczny poszczególnych zajęć grupowych i indywidualnych zaplanowanych w ramach projektu systemowego „Twoja AKTYWNOŚĆ szansą na sukces!”. Poruszono również kwestię umów zleceń, które będą podpisywane z opiekunkami/opiekunami do opieki nad dziećmi Uczestników Projektu. Ponadto omówiono kwestię ubezpieczeń zdrowotnych osób, które zostały wykreślone z rejestru bezrobotnych Sądeckiego Urzędu Pracy. Pod koniec części organizacyjnej spotkania, jego uczestnicy zadawali pytania, na które udzielał odpowiedzi Zespół Projektowy.

Po zakończeniu części organizacyjnej zaproszono uczestników spotkania promocyjno – informacyjnego na poczęstunek.

Fotorelacja ze spotkania:

Uczestnicy spotkania

festyn

festyn

Dziękujemy za udział w spotkaniu promocyjno – informacyjnym!

Przewiń do góry
Skip to content