Siedziba Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Sączu
Widok na miasto. Rzeka Kamienica
Ruiny zamku - Baszta Kowalska
previous arrow
next arrow
 

Kurs z obsługi komputera

logo2009-2015

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu w bieżącym tygodniu rozpoczyna realizację kolejnych zajęć zawartych w kontraktach socjalnych w ramach projektu systemowego „Twoja AKTYWNOŚĆ szansą na sukces!” dla 42 Uczestników Projektu.

W m-cu październiku i listopadzie Uczestnicy Projektu będą uczestniczyć w 40 godzinnym „Kursie z obsługi komputera”, realizowanym w ramach instrumentu aktywizacji edukacyjnej. Powyższe zajęcia prowadzone będą przez Wykonawcę, który złożył najkorzystniejszą ofertę cenową, jak i interesujący program zajęć – Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży „KANA”.

„Kurs z obsługi komputera” obejmował będzie przekazanie wiedzy oraz umiejętności w zakresie obsługi komputera, jak i naukę wybranej części pakietu Office (Word, Excel) oraz pracę z Internetem.

„Kurs z obsługi komputera” będzie prowadzony w jednej z sal Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży „KANA” w Nowym Sączu. W trakcie zajęć Uczestnicy Projektu będą mieli przerwy, podczas których zapewniony zostanie catering. Uczestnicy Projektu otrzymają również książkę, pomoce naukowe oraz materiały szkoleniowe i pomocnicze.

Książka i pomoce naukowe dla Uczestników Projektu:

projekty

Przewiń do góry
Skip to content