Wersja archiwalna strony

Podopieczni Dziennego Domu Seniora świętowali z prezydentem

z1

Dzisiaj obchodzony był ogólnopolski Dzień Seniora w Nowym Sączu. To wyjątkowe wydarzenie był okazją do świętowania w Dziennym Domu Seniora. Podopiecznych odwiedził prezydent Ludomir Handzel, złożył życzenia oraz podarował upominki.

Prezydent Ludomir Handzel podkreślał, jak ważni są dla niego wszyscy sądeczanie również ci starsi.

- Dla mnie osoby z tak dużym doświadczeniem są bardzo ważne, dlatego nie mogło mnie tu dzisiaj zabraknąć. Widzę, że jesteście bardzo szczęśliwi i czuję od was bardzo dobrą energię, dlatego życzę wam jak najwięcej zdrowia- mówił prezydent.

W trakcie spotkania Ludomir Handzel przedstawił seniorom stopień zaawansowania inwestycji miejskich oraz opowiedział o najbliższych planach na rozwój miasta i zakończonych inwestycjach.

Z okazji swojego święta, seniorzy przygotowali program artystyczny, który zaprezentowali prezydentowi.

Podopieczni Dziennego Domu Seniora świętowali z prezydentem Podopieczni Dziennego Domu Seniora świętowali z prezydentem Podopieczni Dziennego Domu Seniora świętowali z prezydentem Podopieczni Dziennego Domu Seniora świętowali z prezydentem Podopieczni Dziennego Domu Seniora świętowali z prezydentem Podopieczni Dziennego Domu Seniora świętowali z prezydentem Podopieczni Dziennego Domu Seniora świętowali z prezydentem Podopieczni Dziennego Domu Seniora świętowali z prezydentem Podopieczni Dziennego Domu Seniora świętowali z prezydentem Podopieczni Dziennego Domu Seniora świętowali z prezydentem Podopieczni Dziennego Domu Seniora świętowali z prezydentem Podopieczni Dziennego Domu Seniora świętowali z prezydentem

Aktualności

starsze aktualności
ładowanie

do_gory