Wersja archiwalna strony

Ogólnopolski Dzień Seniora w Nowym Sączu

Prezydent Ludomir Handzel spotkał się z seniorami w Dziennym Domu Seniora przy ulicy Jagiellońskiej 37. Okazją do spotkania był obchodzony dziś (20 listopada) Ogólnopolski Dzień Seniora. Prezydent złożył nowosądeckim seniorom życzenia oraz podarował upominki.

20191120_dzien_seniora_01

- Dla mnie osoby z tak dużym doświadczeniem są bardzo ważne, dlatego nie mogło mnie tu dzisiaj zabraknąć – powiedział prezydent Ludomir Handzel. – Widzę, że jesteście bardzo szczęśliwi i czuję od was bardzo dobrą energię, dlatego życzę wam jak najwięcej zdrowia. 
20191120_dzien_seniora_02

W trakcie spotkania, prezydent przedstawił seniorom stopień zaawansowania inwestycji miejskich oraz opowiedział o najbliższych planach na rozwój miasta i zakończonych inwestycjach. Z okazji swojego święta, seniorzy przygotowali program artystyczny, który zaprezentowali prezydentowi.

Ogólnopolski Dzień Seniora w Nowym Sączu Ogólnopolski Dzień Seniora w Nowym Sączu Ogólnopolski Dzień Seniora w Nowym Sączu Ogólnopolski Dzień Seniora w Nowym Sączu Ogólnopolski Dzień Seniora w Nowym Sączu Ogólnopolski Dzień Seniora w Nowym Sączu Ogólnopolski Dzień Seniora w Nowym Sączu Ogólnopolski Dzień Seniora w Nowym Sączu Ogólnopolski Dzień Seniora w Nowym Sączu Ogólnopolski Dzień Seniora w Nowym Sączu Ogólnopolski Dzień Seniora w Nowym Sączu Ogólnopolski Dzień Seniora w Nowym Sączu

Aktualności

starsze aktualności
ładowanie

do_gory